O SPA

Zainspirowani naturą, pięknem i energią Jeziora Solińskiego stworzyliśmy dla Ciebie miejsce wyjątkowe - White Sails Spa. To autorskie rytuały i naturalne aromaty, które przeniosą Cię w głęboki poziom relaksu i odprężenia. Doświadcz tego na własnej skórze.

AZYL DLA CIEBIE

Atmosferę White Sails Spa tworzą profesjonaliści przepełnieni pasją i wiedzą. Nowoczesne technologie, osiągnięcia marki i innowacyjne rozwiązania w połączeniu z filozofią wellness stanowią dla nas priorytet i sprawiają, że proponowane zabiegi są na najwyższym poziomie usług. Kierując się tą filozofią stworzyliśmy azyl profesjonalnej pielęgnacji i relaksu zapewniając chwile błogości i pełne odprężenia. Zapoznaj się z naszymi autorskimi zabiegami i wybierz rytuał idealny dla Ciebie.

RELAKS NAD JEZIOREM SOLIŃSKIM
image
image
image
image
image
image
image
image

W trzypoziomowej Strefie SPA znajdują się: 2 sauny fińskie, sauna parowa, strefa schładzania (studnia zimna, bicze wodne, fińskie wiadro do schładzania, ścieżka zdrowia), zewnętrzne jacuzzi z widokiem na Jezioro Solińskie, Bar Bania, tarasy z widokami oraz gabinetu masażu.

Zapraszamy!

Strefa SPA czynna każdego dnia w godzinach 13:00 - 22:00.

Dla osób nie będących Gośćmi White Sails Solina wejście do strefy SPA w cenie 70 zł za osobę w ciągu tygodnia i 100 zł za osobę w weekend, przy zakupie zabiegu w kwocie nie mniejszej niż 250 zł wejście do strefy SPA gratis.

*Nielimitowany dostęp do Strefy Spa oznacza nieodpłatne korzystanie z saun, jacuzzi, groty solnej oraz strefy wypoczynku. Masaże oraz zabiegi Spa są dodatkowo płatne według obowiązującego cennika.

Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji masaży i zabiegów:


+48 13 440 91 50
+48 13 440 91 70
spa@whitesails.pl

SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA