White Sails Solina

Poznaj miejsce wyjątkowe. Poznaj Twoje miejsce nad Jeziorem Solińskim. White Sails Solina to stylowy i nowoczesny kompleks zlokalizowany nad jeziorem i w górach jednocześnie. Usytuowanie obiektu jest niewątpliwie jego największym atutem.

SPA & WELLNESS

Autorskie rytuały i naturalne aromaty, które przeniosą Cię w głęboki poziom relaksu i odprężenia. Doświadcz tego na własnej skórze.

WYPOCZYNEK W MALOWNICZYM MIEJSCU
image
image
image
image
image
image
image
image

Klimatyczne i gustownie urządzone pokoje to gwarancja udanego pobytu. 

RESTAURACJA PORTOWA

Daj się porwać w kulinarną podróż do świata regionalnych produktów i najlepszych połączeń smakowych. Restauracja Portowa to połączenie prostoty i luksusu. Zapewniamy, że będzie to niezwykła podróż z widokiem na Jezioro Solińskie.

Fantastyczne miejsce
Naprawdę fantastyczne miejsce. Piękne widoki, które o poranku mogliśmy podziwiać z okien pokoju. Pyszne śniadania. No i dostęp do strefy SPA z obłędnym widokiem, który można oglądać leżąc w jacuzzi. Polecam.
Ewa,
Google
Piękne widoki
Hotel położony w rewelacyjnym miejscu! Pokoje czyste i przytulne, a co najważniejsze z widokiem na Jezioro Solińskie. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z bogatej strefy SPA i jacuzzi z pięknymi widokami.
Mariusz,
Google
Wyjątkowa atmosfera
Niezwykłe miejsce gdzie czuć przytulną atmosferę, a to też zasługa wspaniałej załogi tam pracującej.
Andrzej,
Booking.com
SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA