Szkolenia | konferencje | spotkania biznesowe

Zarezerwuj komfortową przestrzeń na szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe lub wyjazd integracyjny dla swojej firmy. Kameralny wystrój i lokalizacja obiektu White Sails Solina nad Jeziorem Solińskim powoduje, że organizacja szkoleń i konferencji w tym miejscu nabiera innego wymiaru.

Oferta dla grup

Zarezerwuj komfortową przestrzeń na szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe lub wyjazd integracyjny dla swojej firmy. Kameralny wystrój i lokalizacja obiektu White Sails Solina nad Jeziorem Solińskim powoduje, że organizacja szkoleń i konferencji w tym miejscu nabiera innego wymiaru.

Sala zlokalizowana jest na 1 piętrze budynku głównego z widokiem na jezioro. Nasz profesjonalizm i indywidualne podejście sprawia, że oferta dopasowana jest do Państwa potrzeb. Działamy kompleksowo - w każdym aspekcie mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie – od wyboru opcji ustawienia sali, aż po ustalenie konferencyjnego menu.

Zorganizujemy dla Ciebie wyjątkowy wyjazd
image
image
image
image

Powierzchnia Sali: 123 m2

Ilość osób (w zależności od ustawienia)

  • teatralne max. 100 osób
  • podkowa max. 60 osób
  • konferencyjne max. 60 osób
  • szkolne max. 50 osób

Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipchart oraz materiały piśmiennicze. Sala posiada także dostęp do bezprzewodowego internetu oraz do światła dziennego.

Catering

Oferujemy także doskonałe i perfekcyjnie zorganizowane kolacje firmowe, obiady biznesowe, spotkania dla firm oraz przyjęcia integracyjne. Nasze zaplecze gastronomiczne wraz z Restauracją Portowa zadbają o wyśmienite śniadania, uroczyste kolacje czy oprawę konferencji w bufety kawowe. W swojej ofercie możemy uwzględnić również muzykę na żywo, degustacje i urozmaicić pobyt innymi atrakcjami.

Sprawdź szczegóły

Zorganizujemy dla Twojej grupy atrakcje w obiekcie a także w okolicy. Sprawdź nasze możliwości. 

Rezerwacja atrakcji możliwa po wcześniejszych ustaleniach z działem rezerwacji minimum 14 dni przed planowanym pobytem. Atrakcje dla grup min. 10 osób.

W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem ds. rezerwacji:

Paula Zawadzka

Małgorzata Koperwas

rezerwacje@whitesails.pl

+48 794 100 792

Strefa SPA

Strefa SPA to idealne miejsce, gdzie można doznać wyciszenia, ukojenia i głębokiego relaksu, po ciężkim pracowitym dniu. Strefa SPA wyposażona jest w saunę parową, fińską oraz saunę dużą saunę panoramiczną. Największym atutem tego miejsca są zewnętrzne jacuzzi z widokiem na jezioro.

Ogniska/biesiady grillowe

Ogniska/biesiady grillowe tuż przy obiekcie w specjalnie wyznaczonym miejscu to dobry pomysł na urozmaicenie wyjazdu i integracje zespołu.

Paint-Ball

Rozgrywki Paint-Ball w terenie pod okiem instruktora, który prowadzi uczestników przez scenariusze. Każdy uczestnik otrzymuje strój moro, maskę oraz marker z 150 kulkami. 

Min. 10 osób, max. 16 osób w grupie. 

Kolej gondolowa w Solinie

Polskie Koleje Linowe uruchomiły 1 lipca 2022 roku najnowocześniejszą kolejkę linową w Polsce –Kolej gondolową Solina. Przejazd kolejką pozwala podziwiać Jezioro Solińskie z zupełnie nowej perspektywy. Całkowita długość trasy, którą pokonujekolejka gondolowa Solina wynosi 1580 metrów. Różnica wysokości między dolną a górną stacją kolejki osiąga 100 metrów. Typem kabiny wykorzystanym przez PKL jest całkowicie przeszklona gondola, która została przystosowana także dla osób niepełnosprawnych. Do jednej kabiny zmieści się jednocześnie 8 osób, a cała trasa składa się z 25 takich kabin. Kolejka pokonuje dystans między stacjami w około 5 minut, poruszając się z prędkością 6 m/s.

Off-road

Przejazd przez łąki, przeprawa korytami rzeki San, punkty widokowe i tereny leśne - trasa rekreacyjna. (Myczków)

Min. 4 osoby, max. 60 osób. 

Czas trwania 2,5h

Zwiedzanie zapory

Wnętrzezapory można zwiedzać! W celu zwiedzenia obiektów Elektrowni Wodnej w Solinie przez grupy zorganizowane (tj. od 15 osób) należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. 

Całkowity czas zwiedzania 60-70 minut.

Temperatura w zaporze ok. 7ºC.

Zwiedzanie zapory możliwe od wtorku do soboty. Zapora nieczynna w niedziele i poniedziałki. 

Rejs po jeziorze Alfea Czarter

Żeglowanie po zalewie Solińskim, to bez wątpienia jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych na terenie Bieszczadów! Rejs po Zalewie Solińskim odbywa się ekskluzywnymi jachtami w załogach 6-10 osobowych. Żeglowanie zaczyna się w porcie Eko Marina w Polańczyki. Podczas rejsu zwiedzamy najciekawsze miejsca na Bieszczadzkim morzu, takie jak: Wyspa skalista, Wyspa zajęcza, Zatoka krzywego potoku w której znajduje się tratwa blues, oraz wiele więcej. Skiperzy to pasjonaci żeglarstwa i regatowcy. Zadbają o dostateczną dawkę wiedzy, oraz dobrej zabawy. Flota Alfea Czarter pozwala na obsługę grup powyżej 100 osób.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA