Piątkowy

wieczór z muzyką na żywo.

Rezerwuj nocleg

Piątkowy wieczór z muzyką na żywo.

 


 

 

8 sierpnia 2020r. o godzinie 20:00 odbędzie się koncert z muzyką na żywo. Gwiazdami wieczoru będą Dominika Kobiałka oraz Kuba Szturm.

 

Dominika Kobiałka - śpiewa od pierwszych miesięcy swojego życia, swobodnie bawi się barwami głosu, wykonuje utwory w wielu językach i gatunkach muzycznych. Od lat aktywnie działa w kilku zespołach autorskich i coverowych. Ma za sobą setki koncertów w kraju i za granicą. Na swoim koncie ma wiele nagród, oraz gościnnych nagrań z różnymi artystami. Płyta jej zespołu Tension Zero promowana była podczas międzynarodowej trasy koncertowej, została ogłoszona płytą roku w plebiscycie „Werbel2017” i zbiera świetne recenzje. Szerszej publiczności Dominika jest znana z udziału w 4. Edycji The Voice of Poland gdzie dotarła do ćwierćfinału. Wielokrotnie występowała później u boku Marka Piekarczyka na koncertach w całym kraju.


Kuba Szturm – zagrał kilkaset koncertów w Polsce i za granicą. Ma na koncie pięć albumów. Absolwent Instytutu Muzyki przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczestnik wielu warsztatów muzycznych. Czynnie udziela się w wielu projektach. Współpracował z wieloma muzykami między innymi z synem legendarnego gitarzysty Gary Moore’a Jackiem Moore. Znalazł się na jednym albumie w towarzystwie Jennifer Baten gitarzystki grającej przez wiele lat w zespole Michaela Jacksona.

 

 

Dla wszystkich Gości White Sails Solina  wstęp wolny.

Masz pytanie?

Uzupełnij formularz i my się z tobą skontaktujemy.

Kontakt

White Sails Solina
Solina 174, 38-610 Polańczyk

Dział rezerwacji (8.00 - 18.00, pn-pt):
tel: +48 794 100 792
email: rezerwacje@whitesails.pl

Recepcja/Restauracja: 

Recepcja 1:+48 577 100 787
Recepcja 2: tel. +48 13 440 91 50

Nasze obiekty:

Czas dojazdu:
Rzeszów ok. 2:10h
Przemyśl ok. 1:25h
Granica z Ukrainą ok. 35 min